Kandidátna listina

pre voľby do Národnej rady Slovenskej republiky
29. februára 2020

1 Jozef Rajtár, Dip Mgmt poslanec parlamentu Bratislava
2 Ing. Michal Kravčík, CSc. environmentalista Košice
3 Mgr. Natália Blahová sociálna poradkyňa Zavar
4 Mgr. Ľubomír Galko poslanec parlamentu Stupava
5 Ing. Miroslav Ivan poslanec parlamentu Banská Bystrica
6 MUDr. Michal Bucek lekár Bratislava
7 Mgr. Stanislav Rajnoha historik umenia Banská Bystrica
8 Ing. Lukáš Ranik viceprimátor mesta Púchov
9 Ing. Stanislava Bytčanek manažérka, konateľka Žilina
10 Oto Šátek podnikateľ Tomášov
11 Mgr. Renáta Kaščáková poslankyňa parlamentu Trenčín
12 MUDr. Adam Hochel, PhD., MPH detský chirurg Bratislava
14 Ing. Štefan Pecen tlmočník a prekladateľ Bratislava
15 Ing. Vladimír Sloboda poslanec parlamentu Bratislava
16 Mgr. Radoslav Pavelka poslanec parlamentu Nitra
17 Ing. Ivo Nemčič podnikateľ v oblasti elektroniky Bratislava
18 MUDr. Iveta Fulková lekárka Spišská Nová Ves
19 Ondrej Janíček, MBA prokurista Trenčín
20 Pavol Kubiš technik Bratislava
21 Ing. Milan Vrabeľ IT systémový inžinier Raslavice
22 Ing. Pavol Líška manažér Myjava
23 Mgr. Selim Hikmet podnikateľ – SHR Bratislava
24 prof. PhDr. Dušan Katuščák, PhD. univerzitný profesor Jazernica
25 Pavol Bottka živnostník Iža
26 JUDr. Pavol Varga novinár Marianka
27 Ing. Dušan Rolín odborný konzultant Hronsek
28 Ing. Drahomír Krčmárek stredoškolský učiteľ Liptovský Ondrej
29 Ing. Ondrej Kvasnica, PhD. kybernetik, ekonóm a pedagóg Trenčín
30 Bc. Martina Ertel Hajduchová grafická dizajnérka Prievidza
31 RNDr. Július Kovács geofyzik Veľký Krtíš
32 Ing. Mgr. Peter Cvik výsluhový dôchodca Bánov
33 Mgr. Dušan Jaššo učiteľ na ZUŠ Snežnica
34 Ing. Marek Žiačik ekológ Banská Bystrica
35 Ing. Ján Cimerman vedúci odboru informačných systémov Banská Bystrica
36 Ing. Juraj Hríb projektant Zvolen
37 Miroslav Ertel fotograf Cigeľ
38 Ing. arch. Martin Čurilla architekt Spišské Vlachy
39 Roman Krištof konateľ firmy Trenčianske Teplice
40 JUDr. Milan Trnovský advokát Liptovský Mikuláš
41 JUDr. Robert Bezek, MBA súkromný podnikateľ Rožňavské Bystré
42 Mgr. Oľga Beständigová krasokorčuliarka Bratislava
43 Ing. Miroslav Szabados výsluhový dôchodca Komárno
44 Ing. Jozef Rybár dôchodca Bratislava
45 Ing. Viliam Šlahor SZČO Bratislava
46 Ing. Martin Breštenský SZČO Bratislava
47 Ing. Peter Šmotlák SZČO Bratislava
48 Pavol Bodor SZČO Zuberec
49 Roman Pinke manažér v poľnohospodárstve Dubník
50 Kvetoslava Berkyová asistentka osvety zdravia Rudňany
51 Matej Skurčák živnostník Habovka
52 MVDr. Roman Krištín veterinár Veľké Kršteňany
53 Mgr. Ivan Švajlen tlmočník a prekladateľ, učiteľ Banská Bystrica
54 Mgr. Ľudmila Šimková Filipovičová učiteľka v špeciálnej materskej škole Biely Kostol
55 Mgr. Anna Menkynová sociálna pracovníčka Brezová pod Bradlom
56 Mgr. Richard Baranič psychológ Lokca
57 Ing. Štefan Hrončo pekár Dunajská Lužná
58 Eulalia Štefanová environmentalistka Zamarovce
59 MUDr. Robert Roland lekár Košice
60 Ing. Martin Župa konateľ Košice
61 Robert Krampl IT technik Bratislava
62 Mgr. Katarína Kuchťáková sociálna poradkyňa Lokca
63 Marcela Ivanová živnostníčka Veľké Uherce
64 Darina Rybárová event manažérka Kanianka
65 Libuša Jízdná lyžiarska inštruktorka Košice
66 doc. Mgr. Ivona Kollárová, PhD. vedecká pracovníčka Bratislava
67 Ing. Milan Beňo samostatne hospodáriaci roľník Turany
68 Ing. Anna Schlentcová ekologička Košice
69 Mgr. Petra Sekulová zdravotná sestra Spišská Nová Ves
70 Ing. Iveta Geletková starostka obce Mlynky
71 Mgr. Daniela Antalová pedagogický zamestnanec, zdravotná sestra Spišská Nová Ves
72 Ing. Milan Kormaník technický riaditeľ Liptovský Ján
73 Štefan Lazorišák spisovateľ Košice
74 Jozef Horváth divadelný manažér Košice
75 PaedDr. Tibor Kočík spisovateľ a etopéd Košice
76 Róbert Jurčák pracovník bezpečnostnej služby Košice
77 Ing. Juraj Šinka projektant /konateľ s.r.o./ Trenčín
78 Ing. Jozef Hrabina konateľ spoločnosti Nitra
79 Branislav Hronec SZČO Detva
80 Mgr. David Bučko podnikateľ Bratislava
81 Ing. Milan Michalič predseda poľnohosp. družstva Poruba pod Vihorlatom
82 Mgr. René Kameník vedecký pracovník Košice
83 Ing. Igor Krafčík obchodný manažér Košice
84 Ing. Rudolf Sloboda SZČO, projektový manažér Bratislava
85 Ľuboš Šimún živnostník Likavka
86 Bc. Marek Krupa podnikateľ Bohdanovce nad Trnavou
87 PhDr. Eva Samolejová, MPH. referentka verejného obstarávania Bratislava
88 Natália Pepuchová SZČO Bratislava
89 Ing. Igor Hornák, CSc. manažér Bratislava
90 Ingrid Žilincová ekonómka Banská Bystrica
91 Ing. Martin Šikula prednosta MsÚ Banská Bystrica
92 Marta Klačanová podnikateľka Selce
93 Bc. Jaroslav Bytčanek manažér Čadcs
94 Mgr. Editka Takáčová zdravotná sestra Slovenské Nové Mesto
95 Mgr. Ester Kramárová psychologička Podlužany
96 František Turňa filmár Bratislava
97 Patrik Drahovský podnikateľ, konateľ spoločnosti Nitrianska Blatnica
98 MUDr. Juraj Šváč lekár Tajov
99 Vladislav Kačmár invalidný dôchodca Stročín
100 Jana Kulichová živnostníčka Iža
101 Jakub Skurčák podnikateľ Habovka
102 Tomáš Beck výrobný pracovník Choča
103 Ing. Peter Bohunický IT konzultant Žilina
104 Ing. Oto Kopál dôchodca Jaslovské Bohunice
105 Ľudmila Miklovičová dôchodkyňa Sereď
106 Ing. Daniel Ferenci softvérový inžinier Bratislava
107 David Štefan manager Bratislava
108 Ing. arch. Tomáš Gál, PhD. architekt Bratislava
109 Mgr. Ľubomír Macek SZČO Čereňany
110 Mgr. Peter Zika projektový manažér Bratislava
111 Michal Lipák obchodný manažér Vranov nad Topľou
112 Ing. Ľuboš Mancal podnikateľ Bratislava
113 Pavel Petráš environmentalista Zamarovce
114 Eva Filipková dôchodkyňa Banská Bystrica
115 Zdeněk David podnikateľ Banská Bystrica
116 Rastislav Piontek šéfkuchár Štrba
117 Jaroslav Brezňan profesionálny náhradný rodič Rožňava
118 Mgr. Martina Hermanová terénna sociálna pracovníčka Boleráz
119 Bc. Katarína Péchyová poštová doručovateľka Trnava
120 Ján Eliáš poľnohospodár Spišská Belá
121 Mgr. Silvia Šimeková živnostníčka Vysoké Tatry
122 Ing. Juraj Šimko vedúci oddelenia pre finančné plánovanie a analýzy Bratislava
123 Ing. Juraj Štít programátor Pezinok
124 Ing. Rudolf Klimek analytik/programátor Bratislava
125 Ing. Ľubica Staroňová ekonómka Liptovský Mikuláš
126 Mgr. Marcela Čaklošová stredoškolská učiteľka Vitanová
127 Roman Gróf dôchodca Bratislava
128 Juraj Ivan obchodný referent Veľké Uherce
129 Ing. Barbora Balážová účtovníčka Bratislava
130 Ing. Rastislav Mackovič stavebný dozor Bratislava
131 Rudolf Čerňan živnostník Lukáčovce
132 František Poláček nástrojár Spišská Belá
133 Vilma Mancalová dôchodkyňa Bratislava
134 Emil Sútor koordinátor detského menu Lučenec
135 Martina Pavelková administratívna pracovníčka Nitra
136 Katarína Orosová asistentka predaja Bratislava
137 Ing. Milan Sáska živnostník Trenčín
138 Bc. Jakub Blaha študent Zavar
139 Bc. Daniela Minčíková študentka Trnava
140 Ing. Jaroslav Šmíd, PhD. manažér Trenčín
141 Marcela Barteľová poisťovacia poradkyňa Spišská Nová Ves
142 Mgr. Tatiana Barteľová billing associate Spišská Nová Ves
143 Štefan Stankovský dôchodca Stupava
144 Ing. Ivan Macek obchodný zástupca Nové Zámky
145 Ing. Vladimír Matfiak ekonóm Spišská Belá
146 Miroslav Martišovič študent Bratislava
147 Ing. Alena Faiglová administratívna pracovníčka Liptovský Mikuláš
148 Mgr. Dušan Káčer projektový manažér Nitra
149 Miroslav Štelcl odborný predajca Banská Bystrica
150 Mgr. Tibor Kramár, LL.M. manažér súkromných škôl Nová Dubnica