Spojili sme sa, aby sme pomohli Slovensku a ľuďom, ktorí tu žijú

MAĎARSKÉ FÓRUM, OBČIANSKI DEMOKRATI SLOVENSKA, ZA REGIÓNY, STRANA RÓMSKEJ KOALÍCIE, DEMOKRATICKÁ STRANA – my všetci chceme pomôcť pracovitým, šikovným a slušným ľuďom na Slovensku. Bez ohľadu na národnosť, ekonomické postavenie, náboženstvo a čokoľvek, čo nás doteraz rozdeľovalo. Všetci na Slovensku si zaslúžime lepšie školy, kvalitných lekárov, dobre fungujúcu justíciu a hlavne, efektívne a odborné riešenia.

Politici, ktorí nás už raz okrádali, nás budú znovu okrádať, a preto naďalej nebudú financie na nič dôležité v tomto štáte. Slovensko potrebuje odborníkov, ktorí nebudú rozkrádať spoločné peniaze, ale každé euro použijú pre dobro všetkých – na kvalitné školstvo, fungujúce zdravotníctvo a justíciu, poľnohospodárstvo, cesty na úrovni…je toho veľa, čo je potrebné na Slovensku efektívne riešiť.

Nepotrebujeme prázdne sľuby a kompromisy, ľudia chcú na Slovensku jednoducho lepšie žiť. Krajina potrebuje zodpovedné a odborné vedenie. Nemôžeme nechať viesť našu krajinu nezodpovedným a neskúseným, ani zlodejom.

Väčšina z nás poctivo pracuje nielen pre seba a svoju rodinu, ale aj pre našu krajinu. Preto máme právo na poctivé vedenie krajiny, na ktoré sa môžu ľudia SPOĽAHNÚŤ. Vláda má posúvať krajinu DOPREDU a nie brzdiť. Má POMÁHAŤ občanom tejto krajiny a nie vytvárať im prekážky.

Ľudia na Slovensku si po toľkých rokoch zaslúžia žiť v lepšej krajine so zodpovednou vládou.